Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data01/virt32726/domeenid/www.remategrupp.ee/htdocs/wp-content/themes/remate/config-templatebuilder/avia-shortcodes/av-helper-masonry.php on line 349

Fassaadisoojustus

Tegeleme peamiselt kortermajade fassaadide soojustamise ja viimistlemisega, kuid pakume fassaadilahendusi ka kõikidele teistele hoonetele, sealhulgas eramutele, ärihoonetele, avaliku sektori hoonetele ja muinsusväärtusega objektidele.

Fasaadide puhul pakume täislahendusi, nii tasub meilt pakkumisi küsida täislahendustele kui ka töölõikudele eraldi. Levinumad tööd, mida tihti teeme, on soojustamine, krohvimine, samuti paigaldame hoonele aknaplekid ja vihmaveesüsteemid.
Tehtud töödele anname kaheaastase garantii.

Lõppviimistlus

Fassaadide lõppviimistluses kasutatakse näiteks märgkrohvimise puhul reeglina kahte-kolme levinud viisi. Samade materjalidega on aga võimalik teha hoopis rohkem erinäolisi fassaade kui tavapäraselt käsitsi seinale kantud või pritsitud krohv. Lisaks levinud meetoditele oleme ka ise välja töötanud erinevaid lõppviimistluse tehnikaid.

Soojustus

Soojustamisel kasutame enamasti villa või vahtpolüstüreenist tooteid, viimaste näol on tegemist kiiresti paigaldatavate energiasäästlike soojustusvahenditega, loe täpsemalt www.termoplokk.eu.