Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data01/virt32726/domeenid/www.remategrupp.ee/htdocs/wp-content/themes/remate/config-templatebuilder/avia-shortcodes/av-helper-masonry.php on line 349

Krohvimistööd

Märgkrohvimine

Krohvimistöödel kasutame üldiselt Caparoli ja ka Sakreti tooteid. Meie töötajad on antud tootjate poolt ka koolitatud ja oskavad materjale õigesti kasutada.

Teeme fassaadide märgkrohvimistöid ja pakume fassaadi lõppviimistlemisel ka vähem levinud lahendusi. Tihti oskavad kliendid meilt küsida vaid paari-kolme levinumat viimistlusviisi, kuid tegelikult on samade materjalide võimalik teha vähemalt kümmet eriilmelist fassaadi. Osad viimistlustehnikad oleme ka ise välja töötanud.

 

Lubi-tsementkrohv

Lubikrohvimine on levinum just muinsusväärtusega majade puhul. Tegu on meie kliima suhtes üsna tundliku viimistlusmaterjaliga, mistõttu vajab see krohvija häid professionaalseid oskusi. Lubikrohvitud fassaad on tundlik just suurtele temperatuurikõikumistele ja suurele sademete hulgale. Meil on lubikrohvimisel pikaajalised kogemused.